Cechy stołka pod prysznic

Taboret pod prysznic jest pomocniczym sprzętem, jaki pozwala wykonywać czynności higieniczne zarówno w wannie, jak i pod prysznicem. Jest stosowany przez osoby o ograniczonej sprawności ruchowej, które nie mogą samodzielnie wykonywać czynności życia codziennego. Nowoczesne stołki pod prysznic dają sporo wygody. Czym cechuje się ten produkt? Jakie ma zalety?

Plastikowy stołek prysznicowy

Na uznanie zasługuje składany stołek prysznicowy, który pozwala zaoszczędzić miejsce. Plastikowe modele są znane i cenione przez każdego, kto stawia na dobrą jakość i solidne wykonanie. Podczas zakupu zastanówmy się, jaki rodzaj taboretu spełni oczekiwania użytkownika.

Krzesło pod prysznic dla niepełnosprawnych

taboret pod prysznic

Życie z niepełnosprawnością może być znacznie łatwiejsze wtedy, gdy sięgniemy po nowoczesne rozwiązania dostosowane do wymogów użytkownika. Krzesło pod prysznic dla niepełnosprawnych często umożliwia samodzielną kąpiel, bez konieczności korzystania z pomocy domownika. Plusem jest zachowanie bezpieczeństwa i komfortu. Taki stołek prysznicowy zapobiega ślizganiu się i niebezpiecznym wypadkom, które z pewnością mogłyby nam zaszkodzić. Plastikowy model odznacza się dobrą jakością i atrakcyjną ceną.